Slovenská Kia Sportage 2008

Kia uviedla na slovenský trh SUV Sportage v prevedení pre modelový rok 2008, ktorý sa popri modelovom rade cee’d v Žilinskom závode kórejskej automobilky.
Vydané, zverejnil
Ročník 2008 prináša niekoľko drobných vylepšení. Drobné dizajnové zmeny obsahujú prepracovanú prednú masku chladiča, čierne orámovanie reflektorov, zväčšené vonkajšie zrkadlá, nové tvarovanie hliníkových diskov kolies a nárazníky vo farbe karosérie pre všetky verzie. Auto dostalo tiež modifikovaný posilňovač riadenia s lepšou odozvou, tlmiče pruženia sú športovejšie pre zlepšenú stabilitu, nové kotúčové brzdy majú priemer 300 mm. V interiéri dostala Kia Sportage nové predné sedadlá s dlhšími a širšími sedákmi, zdokonalená bola tiež zadná lavica. Zlepšená bola tiež schopnosť ťahať prívesy o 12.5% oproti predchádzajúcemu modelu, terajšie maximum je 1800 kg. Novinkou je tiež sedemročná záruka. Cena Kie Sportage 2008 sa začína na 644 700 Sk s DPH, za ktorú kúpite auto s dvojlitrovým benzínovým štvorvalcom.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.