Suzuki Kizashi 3

Vstup značky Suzuki do strednej triedy sa možno trochu spomalil, tretie pokračovanie konceptu Kizashi sme čakali už v Ženeve. Objavilo sa však až v New Yorku.
Vydané, zverejnil
To môže naznačovať, že prvé kusy sériovej verzie dostanú do rúk práve americkí zákazníci. Auto poháňa šesťvalec 3.6 s výkonom 221 kW (300 k), výkon sa prenáša na všetky štyri kolesá prostredníctvom inteligentného systému Advanced i-AWD. Štúdia má rázvor 2,8 metra, čo je nad aktuálnym priemerom triedy. Sľubuje to však mimoriadne priestranný interiér. Výrobca už potvrdil, že sériový model, ktorý príde na trh v roku 2010, sa bude ponúkať ako sedan a kombi s benzínovými a naftovými motormi. Inžinieri pracujú aj na hybridnej verzii.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšie



Continental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.