Gemballa Avalanche 600 GT2 EVO

Načo zbytočné slová, stačia tieto čísla: 442 kW (600 k), 0-100 km/h za 3,5 sekundy a maximálka 320 km/h.
Vydané, zverejnil
Ako už napovedá samotný názov, základom tohto extrémneho superšportu je Porsche 911 GT2. Viacero komponentov však prešlo výraznými úpravami. Špecialisti firmy Gemballa sa zamerali hlavne na motor, z ktorého dostal vyšší výkon. Zmenami prešiel aj chladič, výfukový či brzdový systém. Upravená pohonná jednotka dosahuje výkon 442 kW (600 k) a maximálny krútiaci moment 840 Nm. Extrémna sila je prenášaná na zadné kolesá, ktoré majú priemer dvadsať palcov. Zrýchlenie z nuly na tempo 100 km/h zvládne tento model za 3,5 sekundy a ručička tachometra sa zastaví až na 320 km/h. Výnimočnosť vozidla podčiarkuje dvojfarebné exteriérové prevedenie, interiér by sa dal charakterizovať ako kombinácia športovosti a luxusu. Prípadní zaujemcovia si môžu Gemballu Avalanche do značnej miery individualizovať.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.