Porsche Cayman S Inden Design

Spoločnosť Inden Design je známa svojou špecializáciu na vozidlá značky Mercedes-Benz. Tentoraz zaúradovala výnimka a prišlo na rad športové kupé Porsche Cayman S.
Vydané, zverejnil
Tuningoví špecialisti z mesta Haiger vybavili model Cayman S diskami GT Performance o veľkosti 19 palcov s rozmerom vpredu 235/35 a vzadu 305/25, ktoré by sa mali postarať o vyššiu priľnavosť na ceste a lepší handling. Motor sa v tomto modeli nachádza v strede alebo, ak chcete, medzi nápravami, čiže je postarané o ideálne rozloženie hmotnosti. Nové je nastavenie tlmičov, ktoré sa teraz viac hodí na športovú jazdu. Nechýbajú dve koncovky výfuku vyrobené z ocele a samozrejme ani vyšší výkon vyladený na hodnotu 231 kW (314 k), čo znamená nárast oproti sériovému modelu o 14 kW (19 k).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.