NOVITEC Alfa Romeo Spider 2.2

Víkend priniesol rekordné teploty a tí, ktorí sa pomaly chystali na chladnejšie obdobie znova stiahli strechy a vytiahli motorky. Užite si babie leto v kabriolete Alfa Romeo okorenenom firmou NOVITEC!
Vydané, zverejnil
Pre tých, ktorí počas leta váhali, či vstúpiť do vôd jazdy s vetrom vo vlasoch alebo sa mu radšej vyhnúť, má úpravca NOVITEC pripravenú vášnivú Alfu Romeo Spider 2.2. Nerozhodných možno presvedčí. Ako základ použil motor s objemom 2.2 JTS s výkonom 136 kW (185 k), ktoré cez prednú nápravu pália pneumatiky silou 230 Nm. So šesť stupňovou manuálnou prevodovkou si, okrem vetra v kabíne užije vodič, aj dostatok zábavy pri preraďovaní a s kitom od NOVITECu aj pozornosti okolia. „Ladič“ špecializovaný sa na talianske automobily zmestil pod blatníky Alfy 20 palcové kolesá, na ktoré obul rozmerné pneumatiky 255/30, pritvrdil podvozok a pohral sa s vyvážením vozidla. Karosériu obdaril aerodynamickými doplnkami a pustil Spider medzi ľudí. Čo takto začať pracovný týždeň jazdou do práce v štýle blue sky… s modrým nebom nad hlavou?!

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.