Mercedes-Benz ConceptFASCINATION

Mercedes avizoval na parížsky autosalón víziu novej generácie triedy E. Tá prichádza pod menom ConceptFASCINATION vo forme shooting brake.
Vydané, zverejnil
Bohatí zákazníci vyhľadávajúci maximálny luxus by toto auto určite nemali obísť. Štýlové a zároveň praktické kupé s pomerne kolmou zadnou časťou radiacou ho do segmentu shooting brake. Mercedes v jeho štvormiestnom interiéri nešetril vysokokvalitnými materiálmi ako koža, drevo, hliník či dymové sklo, ktoré sú čiastočne ručne spracované. V interiéri nechýba chladnička či dokonca humidor na cigary. Po stlačení tlačidla sa v batožinovom priestore vysunie z podlahy sklenený stolík. Pod kapotou pracuje nový štvorvalcový diesel 2.2 s technológiou BlueTEC a výkonom 150 kW (204 k).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.