Blaupunkt predstavil videonavigáciu

Technologický rozvoj napreduje míľovými krokmi a nevyhýba sa ani navigačným systémom. Blaupunkt predstavil dve novinky, ktoré reálne zobrazujú dopravnú situáciu a dokážu rozpoznávať dopravné značky.
Vydané, zverejnil
Nové navigačné systémy Blaupunkt Travel Pilot 500 a Blaupunkt Travel Pilot 700 debutovali na nitrianskom autosalóne. Pozornosť vzbudili reálnym zobrazovaním dopravnej situácie, ktoré kvalitou zodpovedalo videu. Systém podľa záberov z kamery dokáže rozpoznávať dopravné značky a na základe nich vyhodnotiť obmedzenia rýchlosti, ktoré signalizuje nielen graficky, ale aj akusticky. Navigácia Pilot 500 obsahuje okrem iného hlasové ovládanie, asistenta pre jazdu v pruhoch, plánovanie trasy a navigačné údaje pre 41 európskych krajín. Samozrejmosťou sú bezdrôtový prístup LAN (WLAN), internetový prehliadač, telefonovanie cez internet, Bluetooth a multimédiá ako, hudobný prehrávač, prehliadač fotografií a prehrávanie videa. Do Blaupunktu sa zmestili aj integrovaný fotoaparát s rozlíšením dva megapixely, diktafón a niekoľko hier. Vyššií rad Pilot 700 ponúka dokonca mapu Ruska a funkciu mobilnej kancelárie, vrátane aplikácií MS Office, kalendára či kalkulačky.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.