Koncept pick-upu od Volkswagenu

Na autosalóne v Hannoveri ukázal Volkswagen svetu víziu svojho nového pick-upu, ktorý chce zamiešať karty v jednotonovej kategórii.
Vydané, zverejnil
Nový Pickup je unikátom vo výrobnom programe európskej automobilky, autá tohto formátu dodávajú predovšetkým japonské značky. Volkswagen ho začne sériovo vyrábať v roku 2009 v Argentíne. Koncept má dĺžku vyše piatich metrov a šírku 1,9 metra. K použitej technike sa výrobca nevyjadril, predpokladáme ale pohon všetkých kolies a turbodiesel s objemom do troch litrov. Volkswagen stavia predovšetkým na úžitkové vlastnosti, napríklad na ložnú plochu je možné naložiť europaletu aj na šírku a nie len na dĺžku. Koncept sa predviedol v atraktívnom záchranárskom prevedení.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.