AMŠ CLASSIC v predaji

Do stánkov sa dostalo prvé vydanie špeciálu auto motor a šport CLASSIC. Časopis venovaný entuziastom a milovníkom klasických vozidiel je plný fascinujúcich príbehov z automobilovej histórie.
Vydané, zverejnil
Prvé číslo AMŠ CLASSIC prenesie čitateľa do dávno zabudnutých čias tajomných príbehov Hansa Ledwinku, Ferdinanda Porsche či rodiny Peugeot. Zoznámi ho s velikánmi štátnej motoristickej histórie a spolu s vladármi ho pozve na štátnickú kávu. Čitateľ si vychutná jazdu v najstaršom českom Renaulte, zažije gýčovo šťastný koniec Pragy Baby, ktorá si musela vytrpieť to najhoršie zaobchádzanie majiteľov, až kým ju nezachránil novodobý hrdina, renovátor. Prostredníctvom lesklých stránok nazrie do kuchyne zberateľov značky Mercedes-Benz, ktorí našli to správne korenie v 60-tych rokoch. Fascinujúcou jazdou si svoju slávu pripomenie Ferrari 330 GT, aké používal aj sám Enzo Ferrari na služobné cesty. Nadšencov športových disciplín poteší klasika českej rely scény, ktorá sa po úspechu na rely Monte Carlo ocitla v múzeu Škoda Mladá Boleslav. Na svoje najslávnejšie obdobie si zaspomína legendárna Škoda 130 RS.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.