OSRAM TYREinflate 2000: Cestovný bezdrôtový kompresor na každodenné použitie

OSRAM TYREinflate 2000 je kompresor, powerbanka a svietidlo v jednom, pritom nepotrebuje 12 V elektrickú zásuvku.
Vydané, zverejnil
Konečne je tu leto a s ním aj obdobie dovoleniek. Či už sa chystáte na tuzemskú dovolenku, k susedom do Českej republiky alebo do obľúbeného Chorvátska, zdá sa, že najbezpečnejšou voľbou je prepraviť sa vlastným autom. A to vôbec nie je zlá voľba – môžete si doviezť vlastné bicykle, člny, matrace, a pre deti balóny a iné nafukovacie predmety. Potom by ste si však mali pribaliť aj kompaktný univerzálny akumulátorový kompresor OSRAM TYREinflate 2000. Tento dobíjací kompresor má digitálny podsvietený displej s pamäťovou funkciou, do ktorej možno uložiť až štyri rôzne hodnoty tlaku pre rôzne pneumatiky alebo predmety. Je tiež vybavený funkciou automatického zastavenia po dosiahnutí požadovaného vopred zvoleného tlaku. **Kompresor možno dobíjať pomocou kábla USB**. Preto sa na napájanie nevyžaduje 12V zásuvka. Vďaka svojej ľahkej a kompaktnej konštrukcii je OSRAM TYREinflate ideálny pri použití na cestách, a to aj pri jazde na bicykli, elektrobicykli alebo motocykli. V priloženom balení ho môžete ľahko umiestniť do auta alebo batohu a súčasťou balenia je aj držiak pre montáž na bicykel.
**Funkcia powerbanky** umožňuje používať OSRAM TYREinlate ako každodennú nabíjačku pre elektronické zariadenia.
Okrem toho môže TYREinflate 2000 **slúžiť aj ako baterka**. Súčasťou balenia je 2-dielna súprava adaptérov, ktorú možno použiť pri nafukovaní bicyklov, lôpt a nafukovacích člnov s ventilmi Presta. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych stránkach osram.sk

Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.