Druhá generácia Nissanu Murano

Nissan predstavil v Los Angeles novú generáciu imidžového SUV Murano.
Vydané, zverejnil
Už predchádzajúca generácia patrila k dizajnovo najzaujímavejším modelom svojej kategórie. Nástupca posúva svoju expresívnosť ešte ďalej, názor si musí urobiť každý sám. Technicky sa na aute v princípe veľa nemení, pod kapotou ostáva 3,5-litrový šesťvalec a bezstupňová prevodovka CVT. Poháňané môžu byť predné alebo všetky štyri kolesá, aj keď je možné, že do Európy dorazí len štvorkolka. Zaujímavé veci pribudli v interiéri: štartovacie tlačidlo motora, cúvacia kamera, Bluetooth pripojenie pre mobilný telefón a zábavno-navigačný systém s DVD, 9,3 GB harddiskom, výklopným 9-palcovým monitorom vzadu a ozvučením od firmy Bose. Priestorové pomery v interiéri možno upraviť eletricky posuvnou zadnou lavicou a dvojitým dnom batožinového priestrou. Európsky debut sa očakáva v polovici roka 2008.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.