Dodge Ram 1500

Dodge predstavil v Detroite novú generáciu svojho najmenšieho pick-upu Ram 1500. Slovo „najmenšiu“ však v tomto prípade neznamená žiadneho drobca.
Vydané, zverejnil
Auto ponúka ako prvé vo svojom segmente nové technologické riešenie klasickej tuhej zadnej nápravy, ktorú kombinuje s viacprvkovými závesmi a vinutými pružinami namiesto listových. Motorovú ponuku tvoria šesťvalec 3.7, osemvalec 4.7 a špičkový agregát 5.7 HEMI s výkonom 283 kW (380 k). Na výber sú štvor- a päťstupňové automatické prevodovky a pohon buď zadných alebo všetkých kolies. Výrobca plánuje do roku 2009 pridať do výrobného programu aj turbodiesel a hybridný pohon. Karoséria ponúka zaujímavé odkladacie priestory, napríklad v bočniciach nákladovej plochy či v podlahe pod kabínou.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.