Nový Renault Kangoo na Slovensku

Nevypočítateľná rodina Simpsonovcov s deštrukčnými sklonmi otestovala nový Renault Kangoo. Keďže záťažové testy zvládol, Môžu sa naňho vrhnúť aj slovenskí zákazníci.
Vydané, zverejnil
Auto oproti predchádzajúcej generácii narástlo o 18 cm a ponúka veľkorysý vnútorný priestor. Jeho variabilitu zvyšuje asymetricky delené zadné operadlo v pomere 60:40. V niektorých verziách je možné sklopiť dopredu aj sedadlo predného spolujazdca, čím vznikne priestor pre prepravu predmetov s dĺžkou až 2,5 m. Objem batožinového priestoru ponúka v základe 660 litrov, môže však narásť až na maximálnych 2866 litrov. Kangoo sa bude predávať v osobnej a nákladnej verzii, každá z nich v dvoch výbavách. Rodinné auto dostane do vienka jeden benzínový motor 1.6 s výkonom 78 kW (106 k) a tri verzie naftového agregátu 1.5 dCi s výkonmi 50 kW (68 k) až 78 kW (106 k). Pre nákladnú verziu Kangoo Express nebude k dispozícii najsilnejší diesel. Základná verzia rodinného modelu s motorom 1.5 dCi stojí 509 900 Sk s DPH a úžitkový Express s rovnakým agregátom kúpite od 404 900 Sk bez DPH.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.