Kia Koup Concept

Kia predstavila v New Yorku koncept kompaktného kupé pre americký trh.
Vydané, zverejnil
Dizajn štúdie naznačuje dizajnové smerovanie amerických modelov značky, ktorá chce upútať hlavne mladých ľudí. Športové ambície dokazujú aj karbónové doplnky karosérie či interiér dizajnovaný len pre štyroch pasažierov. Ten je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré dopĺňajú karbónové doplnky. Nechýbajú prvotriedne technologické hračky ako Bluetooth či navigačný system. O pohon sa stará prepĺňaný dvojlitrový benzínový agregát s priamym vstrekovaním s výkonom 216 kW (290 k). Pohonné sily sa prenášajú na prednú nápravu cez šesťsupňovú sekvenčnú prevodovku s radením páčkami pod volantom. Pri takomto výkone prirodzene nemôže chýbať množstvo elektronických asistentov, Koup sa môže pochváliť aj adaptívnymi tlmičmi či adaptívnymi svetlometmi. Na 19-palcových diskoch sú obuté pneumatiky rozmeru 245/40 ZR19.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.