Mercedes triedy A facelift

Človek by si myslel, že za ostatný polrok prešli faceliftom všetky Mercedesy. V Stuttgarte však objavili ešte jeden zabudnutý kúsok: triedu A.
Vydané, zverejnil
Kompaktný model dostal expresívnejší vonkajší dizajn s upravenou prednou a zadnou časťou. V interiéri potešia kvalitnejšie materiály a hliníkové doplnky. Pod kapotou pribudol súbor technológii BlueEFFICIENCY, ktorý do modelov A150 a A170 prináša štart-stop systém. Ten sa podpisuje pod zníženie spotreby v meste až o 9 %. Ešte úspornejší je však model A 160 CDI BlueEFFICIENCY, ktorý sa dodáva len s trojdverovou karosériou. Táto má okrem štart-stop systému upravenú aerodynamiku a systém rekuperácie energie pri brzdení. Výsledkom je spotreba 4,5 litra nafty na 100 km. Novinkou v zozname príplatkovej výbavy je elektronický parkovací asistent, ktorý pomocou senzorou nájde vhodné miesto a sám auto pozdĺžne zaparkuje.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.