Facelift pre Cadillac XLR

Cadillac podrobil svoj roadster XLR decentnému faceliftu. V rámci neho sa zameral predovšetkým na zvýšenie luxusu.
Vydané, zverejnil
Najviditeľnejšími úpravami prešli predný a zadný nárazník a rebrovanie na predných blatníkoch. Dizajnéri sa inšpiroval novou generáciou sedanu CTS. Interiér vrátane palubnej dostal obšitie kožou a alcantarou, osviežením prešli aj prístroje a drevené obklady. K množstvu elektronických vymožeností ako adaptívnemu podvozku či zábavnému systému s výsuvným displejom sa teraz pridávajú aj natáčacie svetlomety a adaptívny tempomat. Pohonné jednotky sa výraznejšie nemenia: základom je osemvalec Northstar 4.6 s výkonom 239 kW (320 k), pre športovcov je pripravený XLR-V s kompresorom prepĺňaným osemvalcom 4.4 s výkonom 330 kW (443 k).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.