Seat Ibiza od JE Design

Nová generácia Seatu Ibiza ešte ani poriadne nevybehla na naše cesty, no pre fanúšikov tuningu je už teraz k dispozícii zaujímavé prevedenie od JE Design.
Vydané, zverejnil
Tuningový špecialista z nemeckého mesta Leingarten pripravil výraznú športovú úpravu vonkajšieho vzhľadu a v príprave je aj niečo pod prednú kapotu. Ibiza bola znížená o 35 mm, dostala nový predný a zadný spojler i výrazné bočné prahy dverí. Efektne pôsobia najmä kolesá s rozmerom 215/40 R17, pričom v ponuke sú aj extrémnejšie osemnástky (215/35 R18). Na výber je aj rozličné farebné prevedenie, napríklad shadow silver alebo black matt / rim flange silver. V prípravnej fáze sa nachádza aj špecialitka ako krídlové dvere. Úpravca sa chystá pre motor 1.9 TDI so systémom čerpadlo-dýza zvýšenie výkonu na 96 kW (130 k).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.