Prevodovka Ford PowerShift na Slovensku

Importér automobilov Ford uvádza na náš trh novú šesťstupňovú robotizovanú dvojspojkovú prevodovku PowerShift.
Vydané, zverejnil
Moderná kompaktná prevodovka s dvojspojkovým systémom by mala osloviť predovšetkým športovo zameraných vodičov. Dostupná bude v modeloch Focus a C-MAX s motorom 2.0 TDCi s výkonom 100 kW (136 k). Pre fanúšikov manuálneho radenia sme zaznamenali veľmi pozitívny fakt, že technici vo Forde majú rozum a kulisu radiacej páky usporiadali správne. Vyššie prevodové stupne radíte smerom k sebe, nižšie od seba. Príplatok za novú prevodovku je 79 500 Sk v oboch modeloch. Importér vozidiel Ford, spoločnosť Summit Motors Slovakia, má tiež potešujúcu správu pre majiteľov starších Fordov. Od 1.7.2008 znižuje ceny náhradných dielov o 6 %.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.