Lamborghini Murcielago LP 640 Roadster Versace

Lamborghini predstavilo limitovanú edíciu modelu Murcielago LP 640 Roadster s dizajnovými prvkami módneho ateliéru Versace.
Vydané, zverejnil
Automobil, ktorý sa dodáva len na objednávku, zaujme už na prvý pohľad typickými gréckymi motívmi v štýle Versace na pastelovo bielej karosérii. Tie sa dostávajú k slovu aj v exkluzívnou kožou čalúnenom interiéri. Pre technických fajnšmekrov prináša Murcielago prvý raz v histórii presklenú kapotu motora. Spolu s autom bola predstavená aj kolekcia exkluzívnych doplnkov Versace inšpirovaných dizajnom Murcielaga. Okrem cestovných kufrov či peňaženky v nej nájdete aj topánky, rukavice, opasok, klobúk a džínsy. Všetky kusy s gravírovaným logom Lamborghini a Versace sa vyrábajú ručne.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.