Aston Martin V8 Vantage Kilgour

Aston Martin sa inšpiroval v Taliansku a v spojení s londýnskou módnou značkou Kilgour zo Savile Row vytvoril špeciálnu verziu malého modelu V8 Vantage.
Vydané, zverejnil
Značka Kilgour bežnámu spotrebiteľovi nepovie tak veľa ako napríklad Versace. Londýnska Savile Row je však tou správnou adresou pre špičkové obleky typických anglických gentlemanov. Paradoxom však je, že Aston Martin V8 Vantage Kilgour bol predstavený počas módnej prehliadky v Paríži.Špeciálna biela farba jeho karosérie nesie názov Morning Frost Satin, jej povrch tvorí hodvábna textúra. Interiér dostal prevedenie Kilgour Midnight Blue.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.