Chevrolet Cruze

Neustále zvyšovanie cien ropy a pokles predaja vozidiel na americkom trhu doviedli koncern GM k logickému rozhodnutiu. Pod značkou Chevrolet sa od roku 2009 bude na európskych trhoch predávať model určený do nižšej strednej triedy s menom Cruze.
Vydané, zverejnil
Vývoj Chevroletu Cruze si zobral na starosť globálny tím dizajnérov a inžinierov. Rozhodli sa postaviť automobil s celkovou dĺžkou 4,6 metra, ktorý by mal vnútorným priestorom a objemom kufra podlomiť nohy konkurencii. Model Cruze bude mať úplne novú dizajnovú tvár, ktorá sa v budúcnosti objaví aj na ostatných modeloch značky. Chevrolet sľubuje vysokú úroveň bezpečnosti a aj nadpriemernú kvalitu vypracovania. Na európske trhy by sa mal tento kompakt s americkými génmi dostať na jeseň roka 2009, pričom značka plánuje výrazne expandovať aj na ruský trh.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.