Peugeot 308 CC

Peugeot predstavenie svojho nového modelu načasoval ideálne. Nové kupé-kabriolet radu 308 je na svete.
Vydané, zverejnil
Model 308 CC je vhodným adeptom na horúce letné dni. Elegantná karoséria prináša konvenčnú techniku, ktorá bola použitá v karosárskych verziách hatchback a kombi. Ide o štvormiestny automobil s pevnou sklápacou strechou, ktorej ovládanie je plne automatické a premena z kupé na kabriolet a naopak by nemala trvať dlhšie ako 20 sekúnd. Štýlová karoséria výrazne neukrátila z batožinového priestoru. V závislosti od polohy strechy by mal model 308 CC poskytnúť 226 litrov (kabriolet) alebo 403 litrov (kupé). Novinkou je vyhrievanie oblasti krku pre cestujúcich na predných sedadlách. Ponuka motorov pozostáva z benzínového 1.6 THP s výkonom 110 kW (150 k) a na výber je aj naftový 2.0 HDi, ktorý dosahuje 103 kW (140 k). Oba agregáty sa kombinujú so šesťstupňovu manuálnou prevodovkou.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.