Mitsubishi Pajero Sport

Mitsubishi Motors Corporation predstaví na autosalóne v Moskve nový model Pajero Sport.
Vydané, zverejnil
Už samotný názov s prívlastkom Sport našepkáva, že pôjde o dynamickejšie ladené SUV. Zaobstarať si ho bude možné buď v päť- (dva rady sedadiel) alebo sedemmiestnej konfigurácii (tri rady sedadiel). Pod prednou kapotou sa objavia tri pohonné jednotky. Naftové budú k dispozícii s objemom 2,5 a 3,2 litra, pričom nebude chýbať systém priameho vstrekovania common rail. Benzín má zastúpenie v podobe motora 3.5 V6. Nový model bude podobne ako Pajero využívať systém Super Select 4WD, čo v preklade znamená efektívny prenos krútiaceho momentu na všetky štyri kolesá. Predstavenie modelu Pajero Sport nenaplánovala spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation na moskovskom autosalóne náhodou. Rusko je pre automobilku dôležitým a strategickým trhom. V roku 2007 sa tu predalo 100 000 kusov vozidiel značky Mitsubishi.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.