Lotus projekt Eagle

Rast tradičnej anglickej značky Lotus by mal zabezpečiť projekt Eagle, v rámci ktorého spoznáme spolu až tri nové modely. Meno prvého vozidla bude zverejnené dnes počas British Motorshow v Londýne.
Vydané, zverejnil
Automobil na obrázku zatiaľ poznáme len pod krycím menom Eagle. Strohé informácie prezrádzajú, že ako pohonná jednotka by mal slúžiť benzínový šesťvalec s objemom 3,5 litra, ktorý dosahuje výkon 206 kW (280 k). Pojde o ľahké vozidlo, ktoré sprostredkuje budúcim majiteľom zážitok z jazdy typický pre značku Lotus. Eagle je projekt výkonného riaditeľa, ktorý ešte v októbri 2006 zverejnil strategický biznis plán zameraný na rast anglickej značky. V rámci neho verejnosť spozná dokopy tri nové modely, ktoré by sa mali začať vyrábať na jeseň roka 2009. Plánuje sa s výrobou 2000 kusov ročne.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.