RDX Racedesign kit pre VW Fox

Aj z pomerne všedného automobilu, akým je Volkswagen Fox, sa dá vyrobiť zaujímavý dravec. Svoje schopnosti a fantáziu na ňom ukázala firma RDX Racedesign.
Vydané, zverejnil
Balík pre vonkajšiu vizuálnu úpravu spočíva v modifikovanom prednom nárazníku so zabudovaným spojlerom a zmenenou mriežkou chladiča. Tú nájdete v katalógu firmy pod názvom GTI-Five. Na prvý pohľad je jasné, čo sa za týmto názvom skrýva – vizáž v štýle Golfu GTI aktuálnej generácie. Záujemcovia si tiež môžu priplatiť LED-diódové denné svetlá v štýle Audi S6. Prahy dostali tiež nenápadné športové nástavce a naprázdno neobišiel ani zadný nárazník, ktorého nástavec imituje difúzor. Celý tento balík bez svetiel sa ponúka za 615,56 eúr (18 544,36 Sk). Budúcemu majiteľovi ostáva už len vyrezať si dieru pre výfuk do zadného nárazníka. Výhodou oproti šikovnému susedovi s množstvom laminátu za garážou je to, že všetky diely majú certifikát od TÜV a výrobca na ne poskytuje aj záruku. Pre budúcnosť veríme, že sa nájde niekto, kto si okrem vizáže Foxu posvieti aj na trojvalec 1.2 pod prednou kapotou.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.