Desať najdrahších parkovísk sveta

Nápad, že vzhľadom na rastúce ceny palív bude lepšie auto odparkovať, nie je zlý. Ale existujú situácie, keď parkovanie môže byť aspoň tak drahé ako jazdenie.
Vydané, zverejnil
Vodiči veru nemajú v poslednom období veľký dôvod k radosti. Zdražujú sa nielen palivá, ale zaparkovanie vozidla môže stáť nemalý peniaz, a to najmä vo veľkomestách tejto planéty. Realitná agentúra Colliers International vypracovala štúdiu, v ktorej porovnala priemerné mesačné nájomné na parkovacie miesto v 150 metropolách. Zaujímavý je fakt, že do prvej desiatky sa dostali až štyri austrálske metropoly. A tu je prehľad Top 10: Najdrahšie parkovanie1.**Londýn (bez započítania metského mýta)**732 eur2.**Sydney**486 eur3.**obchodná štvrť Hongkongu**466 eur4.**centrum Brisbane**371 eur5.**Manhattan (New York)**367 eur6.**Tokio**346 eur7.**centrum Perthu**324 eur8.**Štokholm**319 eur9.**Dublin**318 eur10.**Melbourne**309 eur

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.