Dodge Journey na Slovensku

Americká značka Dodge rozširuje ponuku svojich vozidiel o van s názvom Journey. Základná cena bude 699 000 Sk (23 203 €).
Vydané, zverejnil
Paleta motorov tohto rodinne koncipovaného vozidla pozostáva z naftového agregátu s objemom 2,0 litra, ktorý dosahuje výkon 103 kW (140 k) a krútiaci moment 310 Nm. Silu motora prenášajú ďalej šesťstupňové prevodovky: dvojspojková robotizovaná alebo manuálna. Na výber je aj benzínový štvorvalec objemu 2,4 litra (125 kW/170 k) s maximálnym krútiacim momentom 220 Nm, ktorý spolupracuje s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. V základnej výbave nájdu zákazníci airbag vodiča a spolujazdca, bočné a hlavové airbagy, ABS, ESP ako aj elektronický systém na obmedzenie rizika prevrátenia či asistent rozjazdu do kopca. Základná cena vozidla pre slovenský trh bola stanovená na 699 000 Sk (23 203 €).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.