ABT Passat CC

Prepĺňané benzínové verzie až o 40 koní (29 kW) silnejšie, úpravy podvozka, disky kolies až do 20 palcov. To je nový VW Passat CC v predstavách značky Abt Sportsline.
Vydané, zverejnil
Kto hovorí, že komfortné kupé nemôže byť športové? Hans-Jürgen Abt rozhodne nie. A podľa toho úpravy pre VW Passat CC aj vyzerajú. Výkon motora 1.8 TSI dokážu zvýšiť z pôvodných 118 kW (160 k) až na 147 kW (200 k). Rovnaké plus pribudne aj k výkonu dvojlitrového TSI, ktorého verzia s nálepkou Abt má v papieroch 177 kW (240 k). Kilowatty a kone nepribudnú len k benzínovým prepĺňaným motorom, ale aj k jednotkám TDI. Čoskoro budú k dispozícii sady Abt Power na zvýšenie ich výkonu z pôvodných 103 kW (140 k) a 125 kW (170 k) na 124 kW (170 k), resp. 140 kW (190 k). Pokiaľ ide o úpravy podvozka, Abt priniesol pre Passat CC zníženie svetlej výšky pomocou kratších pružín, neuvádza však presne o akú hodnotu. V diskoch kolies ale máte jasno: z ponuky značky si dokážete vybrať exkluzívne ráfiky AR alebo BR s rozmerom od 18 do 20 palcov a príslušným obutím Continental alebo Dunlop.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.