Nový Renault Thalia

Autosalón v Moskve sa stane miestom svetovej premiéry novej generácie malého sedanu Renault Thalia.
Vydané, zverejnil
Auto sa môže popýšiť výrazne modernejším dizajnom ako predchodca, niektorými prvkami však pripomína koncernových súrodencov z rodu Dacia. Karoséria má dĺžku 4,26 metra, čím je jasné, že nová Thalia chce atakovať automobily o triedu väčšie. Vysoké ambície deklaruje aj množstvo chrómových detailov na karosérii. V interiéri sľubuje Renault útulné posedenie pre posádku a batožinový priestor ponúka objem 506 litrov. Auto stojí na podvozkových komponentoch Renaultu Clio druhej generácie s rázvorom 2,47 metra, je vyladené na komfort a má zvládať aj menej kvalitné cesty. Základným motorom je benzínový štvorvalec 1.2 s výkonom 55 kW (75 k). Alternatívou je rovnako výkonný motor 1.4 8V alebo jeho silnejší brat 1.4 16V s výkonom 72 kW (98 k). Beńzínovou špičkou je 1.6 s výkonom 77 kW (105 k). Dieselové portfólio tvorí 1.5 dCi vo výkonových verziách 48 kW (65 k) a 62 kW (85 k).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.