Facelift pre Hondu Legend

Honda predstavila v Moskve faceliftovanú verziu svojej vlajkovej lode. Model Legend dostal okrem vonkajších úprav aj nový motor.
Vydané, zverejnil
Výrazne bola prepracovaná hlavne predná časť, jemné úpravy sú aj vzadu. Štandardom sa stali 18-palcové disky kolies. Pod kapotou tróni nový šesťvalec 3.7, ktorý vznikol prevŕtaním pôvodnej pohonnej jednotky. Systém variabilného časovania ventilov VTEC teraz pracuje aj s výfukovými ventilmi, čo prinieslo nárast krútiaceho momentu o 20 %. Prepracovaná bola aj päťstupňová automatická prevodovka s manuálnym radením páčkami pod volantom. Podvozok dostal vyladenie viac zamerané na stabilitu a handling, systém pohonu všetkých kolies sa nezmenil. V kabíne pracuje systém aktívneho rušenia hluku, ktorý potláča vybrané frekvencie prostredníctvom protisignálu z reproduktorov. Honda však zapracovala aj na tlmení. V oblasti bezpečnosti pribudli aktívne opierky hlavy, za príplatok je k dispozícii aj predkolízny systém a aktívny radarový tempomat. Komfort už beztak bohatej výbavy teraz zvyšujú vyhrievané zadné sedadlá a USB konektor.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.