Nový Opel Astra predstavia o rok

Väčšina automobiliek sústreďuje svoju pozornosť na blížiaci sa parížsky autosalón, Koncern GM však hľadí ešte viac dopredu.
Vydané, zverejnil
Už dnes totiž avizuje novú generáciu modelu Astra, ktorý bude debutovať na autosalóne vo Frankfrute v roku 2009. Výrobca sľubuje dizajn v štýle modelu Insignia, kvalitný interiér v prémiovom štýle, nové sofistikované šasi a motory zamerané na nízku spotrebu paliva pri maximálnej možnej dynamike. Nová Astra dostane viacero zaujímavých riešení ako predný kamerový systém so systémom rozpoznávania dopravných značiek, adaptívne predné svetlá či systém variabilných prepážok v kufri. Je zaujímavé, že nová generácia Astry prichádza už po piatich rokoch existencie súčasnej verzie.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.