Zabavte sa s Peugeotom

Francúzska automobilka pripravila pre priaznivcov svojich modelov akciu PEUGEOT TOUR, na ktorej si budú môcť návštevníci vyskúšať testovacie automobily. Počas podujatia sa bude aj súťažiť o atraktívne ceny.
Vydané, zverejnil
Akcia odštartovala 6. septembra na východe Slovenska a postupne sa presunie až do Bratislavy. Pre záujemcov budú pripravené modely 207 LE MANS, 308 či rodinný 308 SW. V testovacej flotile bude aj sedan 407, modely Bipper a Partner Tepee. Okrem jazdenia je naplánovaný sprievodný program pre deti i dospelých. Strávený čas spríjemni tanečná škola Fredyho Aisy, simulátor, vizážisti a súťaž o atraktívne ceny. V rámci pripravovaných galavečerov Peugeot predstaví program „Návrat do budúcnosti“, ktorého obsahom je história značky a zároveň skladá poctu 50 miliónom vyrobených kusov.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.