Facelift pre Lexus IS

Modelový rad strednej triedy Lexus IS bude hlavnou hviezdou japonskej značky v Paríži. Základný sedan sa dočkal decentného oživenia vizáže i techniky. Výrobca okrem toho avizuje aj nový kupé-kabiorlet.
Vydané, zverejnil
Zmenené detaily zovňajšku treba podobne ako pri nedávno faceliftovanom rade GS hľadať lupou. Výsledkom je však optimálnejšia aerodynamika. Dôležitejšie sú zmeny na technike. Lexus modifikoval podvozok, riadenie a prevodovku v záujme lepšej jazdnej dynamiky a stability. K tej môže prispieť aj nový prvok sériovej výbavy – systém VDIM. Vďaka úpravám sa Lexus chváli znížením spotreby o 3 až 8 %. Veľkou neznámou je zatiaľ avizovaný kabriolet s trojdielnou pevnou skladacou strechou. Na ten si podľa všetkého počkáme asi až do samotného salónu, ktorý sa začína 2.10.2008 novinárskym dňom.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.