Aperitív pred Rely faraónov

Dvadsiateho septembra sa v Turíne konalo oficiálne otvorenie chystanej Total Pharaons Rally, štartujúcej 3. októbra 2008. Na otvorení sa predstavili všetci pretekári egyptskej rely.
Vydané, zverejnil
Udalosť sa začala v charizmatickom Vittorio Veneto v Ríme. Pretekári sa na slávnostné otvorenie premiestnili do Turína, kde sa predstavili na krátkej trase, ktorá bude súčasťou rely. Jazdci a tímy budú na Total Pharaons Rally bojovať na trati dlhej 2950 km, ktorá vedie cez púštne duny i egyptské oázy. Predstavenie celého osadenstva rely prišlo podporiť svojou účasťou veľké množstvo fanúšikov. Nechýbali atrakcie, stánky sponzorov, jedlo a zábava… presne tak, ako to má byť na otváracom večierku, snáď chýbalo už len vyvolávanie duchov mŕtvych faraónov. Na podujatí sa predstavila nová Aprilia RX 450 Afrika, ktorá si svoj pretekársky debut odjazdí práve na chystanej „faraónskej“ rely. Svoj pretekársky stroj odhalil verejnosti aj minuloročný víťaz, francúzsky jazdec, Christian Lavielle. Jeho Nissan Proto Dessaude sa neskôr predviedol na štartovacom oblúku spolu s ostatnými vozidlami, ktoré sa zúčastnia súťaže. Aj tento rok sa štartovací oblúk nachádzal pri nohách Sfingy. Celú akciu nakoniec odmávala Irene Grandi, speváčka, ktorá po krásne odspievanom koncerte zaželala, spolu s talianskym hercom Raulom Bova, všetkým návštevníkom i aktívnym účastníkom, dobrú noc.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.