Ďalšia legenda v indických rukách

Do finančných problémov sa dostala ďalšia fabrika na plnenie automobilových snov. Na hranici krachu sa tentokrát ocitla karosáreň Zagato.
Vydané, zverejnil
Potom, čo sa talianska firma majstrov dizajnérskeho pera Zagato dostala do finančných problémov, musela sa aj ona podriadiť nemilosrdným mlynom finančného sveta. Jediný spôsob, ako vyriešiť nepriaznivú finančnú situáciu bol, ponúknuť časť firmy na predaj tomu, kto dá viac. Rovnako, ako aj pri iných značkách, ktoré sa ocitli v problémoch, aj o spoločnosť Zagato sa začali zaujímať mená pochádzajúce z Indie, a tak sa taliansky fenomenálny dizajnér stal ďalšou obeťou rozmachu ázijského sveta. Novým vlastníkom 49% akcií firmy Zagato sa stala indická spoločnosť Autoline Industries, ktorej súčasťou podnikania je práve dizajn. Zagato je legendárna talianska skupina, ktorá do svojich plechových kabátov obliekala autá značiek Ferrari, Alfa Romeo, Aston Martin, Bugatti, či Lamborghini, Ford, Fiat a iné. Podľa vyjadrenia kupcu však nečaká Zagato fatálny koniec. Spoločnosť ho chce zaradiť do svojej divízie Art to part Solutions, ktorá v sebe ukrýva 10 výrobných závodov v Indii a Spojených štátoch amerických.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.