Španielske prekvapenie v Paríži

Na parížskom autosalóne vstúpil Seat do strednej triedy. Verejnosti sa tu ukázal nový model Exeo.
Vydané, zverejnil
Športová limuzína je postavená na základe Audi A4 predchádzajúcej generácie. Štylistické prvky štyroch kruhov sa dajú nájsť na karosérii aj v interiéri. Auto je dlhé 4,6 metra. Motorovú ponuku tvoria tri benzínové a tri naftové agregáty. Výkonové spektrum siaha od 75 kW (102 k) do 147 kW (200 k) pričom len jeden motor nemá prepĺňanie a všetkých šesť spĺňa požiadavky emisnej normy Euro 5. Všetky diesely pracujú so vstrekovaním common-rail. Novinkou je tiež multimediálny systém s podporou formátou MP3 a MPEG4 a rozhraniami USB a Bluetooth. Klimatizácia je napájaná solárnymi panelmi umiestnenými na streche. Auto sa začne predávať na jar 2009, Seat avizuje základnú cenu na hodnote 22 000 € (662 772 Sk).

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.