Nové Lamborghini konečne odhalené VIDEO!

Naše odhady sa potvrdili, Lamborghini chce vstúpiť medzi luxusné štvordverové kupé. Model Estoque sa ale zatiaľ prezentuje iba ako koncept.
Vydané, zverejnil
Meno pochádza, ako je pri Lamborghini zvykom, z prostredia španielskej corridy. Slovo Estoque označuje takmer meter dlhý meč, ktorý sa používa pri súboji s býkom. Auto má motor umiestnený v strede, ale pod prednou kapotou. Lamborghini uvažuje nad viacerými alternatívami počnúc V10 z Gallarda, alternatívou je nový turbom prepĺňaný osemvalec, hybrid s osemvalcom alebo diesel. Agregát poháňa všetky štyri kolesá. Estoque nie je žiadny drobček, rázvor 3,01 metra a celková dĺžka 5,15 metra hovoria za všetko. Výška je pritom len 1,35 metra a šírka masívnych 1,99 metra. Disky kolies vpredu majú priemer 22 palcov, vzadu ešte o palec viac. Vnútri vládne podľa očakávania maximálny luxus a najmodernejšia technika veľkými LCD obrazovkami. Štyria pasažieri si užívajú najkvalitnejšie čalúnenie Nappa kožou a prvotriedny audiosystém. Lamborghini tvrdí, že Estoque je len dizajnovým cvičením a o jeho sériovej výrobe nebolo zatiaľ rozhodnuté.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.