Facelift pre Škodu Octavia

Škoda predstavila v Paríži polčasový facelift pre rad nižšej strednej triedy Octavia. Cieľom malo byť predovšetkým viac emócii.
Vydané, zverejnil
Nová je predovšetkým predná časť s výraznejšími svetlometmi a mohutnejšou maskou. Za príplatok sú k dispozícii aj natáčacie bi-xenónové svetlá. Zadné partie sa zmenili len veľmi nenápadne. V interiéri oživujú ponuku nové rádia a navigačné systémy. Prepracováním prešiel volant, podsvietenie ovládacích prvkov a prístrojov je teraz biele. Do ponuky motorov pribudol dlho očakávaný agregát 1.4 TSI, zatiaľ len vo výkonovej verzii 90 kW (122 k). K nemu ako aj k motoru 1.8 TFSI sa dá objednať sedemstupňová robotizovaná prevodovka DSG.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.