Nová Mazda 3

Jeden z najstarších súčasných modelov kompaktnej triedy sa čoskoro dočká svojho nástupcu. Mazda predstaví v Los Angeles novú podobu modelu 3.
Vydané, zverejnil
Svetová premiéra sa uskutoční 19. novembra. Odhalená bude pre severoamerický trh dôležitejšia verzia sedan. Hatchbacku, ktorý je dôležitý pre európske trhy, bude predstavený neskôr. Mazda prirodzene zatiaľ nezverejnila veľa technických podrobností, auto má byť úspornejšie, športovejšie, tichšie a bezpečnejšie. Automobilka pre dosiahnutie týchto cieľov použije svoje tradičné zbrane ako redukčnú diétu a vysokopevnostnú oceľ.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.