Zažite príjemný víkend na horách (1. časť)

Oprášte svoj off-road či SUV a vyberte sa do prírody. Už zajtra ráno štartujeme seriál testov vozidiel, ktoré sa najlepšie cítia mimo asfaltom potretých ciest.
Vydané, zverejnil
V sobotu ráno štartujeme prvú časť seriálu testov automobilov špecifikácie off-road a SUV. Tento víkend sa budú v teréne biť o vašu priazeň: Iveco Massif, nový Land Rover Freelander, Jeep Cherokee a indická TATA. Ak sa cítite lepšie v mestskej džungli ako v krajoch, kde ľuďom dávajú dobrú noc líšky, nenechajte si ujsť porovnávací test áut, ktoré sú napriek „terénnemu“ vzhľadu vhodné iba do mesta. Do tejto kategórie patria aj modely Nissan Qashqai a VW Tiguan, ktoré budú hlavnými hrdinami porovnávacieho testu.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.