Polícia v Peugeotoch

Mýtna polícia prijala do svojich služieb 14 kusov francúzskych levov 308 SW s motormi HDi. S ich pomocou bude kontrolovať, či platíme cestné mýto.
Vydané, zverejnil
Nákup týchto vozidiel, ktoré sa stali zriadencami mýtnej polície, patriacej do štruktúr Železničnej polície, sa ukončil 14. októbra, kedy boli vozidlá slávnostne odovzdané. Všetky automobily budú postupne vybavené zvláštnym reflexným polepom a technikou, ktorá bude slúžiť na kontrolu motorových vozidiel na spoplatnenej cestnej infraštruktúre. V ostrej prevádzke sa vozidlá objavia od 1. januára 2009.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.