Internet Auto Award: Dominovalo Audi

Siedmy ročník internetovej ankety o najobľúbenejšie auto rozdupala svojou prevahou automobilka Audi.
Vydané, zverejnil
Po siedmy raz usporiadal AutoScout24 anketu o najobľúbenejšie auto v Európe. Zúčastnili sa na nej používatelia spomínanej stránky vo viacerých štátoch, medzi ktorými boli Francúzi, Španieli, Taliani či návštevníci zo štátov Beneluxu. Celkovo bolo na výber 154 modelov, ktoré boli usporiadané v deviatich kategóriách. Za svoje obľúbené vozidlo hlasovalo viac ako 300 000 používateľov. Hrdinom celej ankety sa stalo Audi, ktoré si odnieslo prvý päť miest a osobitnú cenu za najobľúbenejšie auto Európy. Vo svojich kategóriách vyhrali prvú cenu Audi A3, A4, A6, A8 a R8. Športové Audi R8 získalo hneď dve ceny. Pre prvé miesto si prišlo v kategórii „Športové automobily a kupé“ a navyše získalo aj osobitnú cenu: „Najobľúbenejšie auto v Európe“. Štatisticky ide o najväčšiu cenu internetového publika v automobilovej branži.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.