Au revoir, Paris

V nedeľu, 19. októbra, sa zavreli brány rekordného parížskeho autosalónu. Po 18 dňoch sa tak skončila najsledovanejšia motoristická show tohtoročnej jesene.
Vydané, zverejnil
Na autosalóne Paríž 2008 sa predstavilo 90 svetových premiér, ktoré prinieslo 362 vystavovateľov. Svoje automobilové umenie prezentovali firmy z 25 krajín z celého sveta a vrátnicou prešlo 1 432 972 návštevníkov. Týmito číslami sa zapísal tohtoročný Paríž 2008 do svojej histórie, ako rekordný. Prehľad diania a noviniek: [Autosalón Paríž 2008](http://autoviny.zoznam.sk/se/100307/Autosalon-Pariz)

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.