Chevrolet GPiX

Autosalón v Sao Paolo sa stal miestom premiéry pre koncept crossoveru z dielne značky Chevrolet.
Vydané, zverejnil
Stále populárnejšie označenie crossover ukrýva v tomto prípade trojdverové SUV, ktoré je zamerané práve na región Strednej a Južnej Ameriky. Auto je dizajnované v aktuálnom štýle značky, ktorý sme mohli obdivovať aj na parížskych premiérach Cruze a Orlando. Robustný vzhľad akcentujú 17-palcové disky kolies s off-roadovými pneumatikami, dojem priestoru umocňuje panoramatická strecha. Interiér je štvormiestny s možnosťou poskladať sedadlá do podlahy, čím vznikne rovná plocha. Palubná doska ukrýva viacero LCD displejov, nechýba tiež ovládanie na volante, rozhranie Bluetooth či podpora formátu MP3. Význam záhadného názvu GPiX prezentuje GM ako globálny imidž: G znamená Globálny a Pix znamená v prenesenom význame obraz teda imidž. K pohonnému ústrojenstvu sa výrobca nevyjadril.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.