Tajné: Audi TT-RS

Ak ste si mysleli, že TTS bude vrcholom malého športového radu Audi, mýlili ste sa. V Ingolstadte totiž chystajú ešte niečo navyše.
Vydané, zverejnil
Podľa dostupných informácii dostane najsilnejšie TT všetkých čias nový agregát s výkonom 250 kW (340 k). Spokojné by mali byť ušné bubienky aj vnútorné orgány, pretože o spomínané čísla sa postará benzínový päťvalec 2.5 s priamym vstrekovaním a turbodúchadlom. V praxi by to malo znamenať zrýchlenie z 0 na 100 km/h za menej ako 4,5 sekundy. Tento údaj bude závisieť aj od prevodovky, ku ktorej zatiaľ nemáme žiadne informácie. Pohon všetkých kolies je ale samozrejmosťou. Audi TT-RS bude prirodzene aj špičkovo vybavené. Výrazné exteriérové doplnky korunujú 18-palcové disky kolies a zadný difúzor. Interiér ponúka kožu kombinovanú s alcantarou a hliníkové doplnky. Medzi ukazovateľmi nebudú chybať nepodstatné drobnosti ako ukazovateľ tlaku turba či stopky. Ako ukazujú fotografie, TT-RS sa bude ponúkať ako kupé a aj ako roadster. Foto: Automedia Text: Martin Ruisl

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.