Facelift pre Citroën C1

Citroën v rámci osviežovania svojej modelovej ponuky ľahko prepracoval svoj minimodel C1.
Vydané, zverejnil
Najviac sa to prejavilo najmä na prednej časti s výraznejším nárazníkom s príplatkovým chrómovým lemom. Nové sú aj kryty kolies. Úpravami prešiel interiér s novými farebnými plastami, upravenými displejmi a lepším prístupom. Na vybraných trhoch sa bude C1 ponúkať aj s lepšou výbavou obsahujúcou okrem iného aj kožené doplnky, klimatizáciu, zliatinové disky a radio s CD. Pod kapotou sa toho veľa nezmenilo, základný litrový agregát je teraz úspornejší a ekologickejší (spotreba 4,5 l/100 km, emisie CO2 106 g/km). Alternatívou k nemu ostáva diesel 1.4 HDi. K benzínovému agregátu sa dá objednať aj robotizovaná prevodovka SensoDrive. Auto sa vyrába spolu so súrodencami Peugeot 107 a Toyota Aygo v českom Kolíne. O ich facelifte sa zatiaľ ale nehovorí.

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.