Tajné: Nová Kia

Kia pripravuje svoju novú vlajkovú loď. Pod kódovým označením VG sa po svete pohybuje testovací prototyp štvordverového kupé na rozhraní strednej a vyššej strednej triedy.
Vydané, zverejnil
Podľa zákulisných informácii by novinka mala stáť na modifikovanom podvozku modelu Hyundai Grandeur a poháňať by ju mali výlučne šesťvalce. Ak sa auto bude predávať aj v Európe, do ponuky bude musieť pribudnúť aj menší základný štvorvalec a samozrejme diesel. Naopak pre Ameriku by mohol byť špičkou osemvalec. S jeho silou si ale predné kolesá len tak neporadia a k slovu zrejme príde pohon 4 x 4 z niektorého SUV. Foto: Automedia

Pokračujte na ďalší príspevok »

🔥 Práve najčítanejšieContinental v úlohe partnera Behaj lesmi pokračuje v podpore aktívneho životného štýlu a udržateľnosti

  • V sobotu 6. mája odštartovala prvou zastávkou na Devíne séria pretekov Behaj lesmi.

  • Stovky bežkýň a bežcov si v unikátnom prostredí mali možnosť otestovať svoje sily na 12 km a 22 km tratiach alebo podporiť myšlienku zabehnutím kratšieho charitatívneho behu.
  • Continental ako partner podujatia tiež vytvoril spoločný tím zo známych osobností a svojich zamestnancov, ktorí svojou účasťou podporili udržateľnú myšlienku pretekov.