SPONZOROM AKTUALÍT NA AUTOVINÁCH JE

Špeciál FORMULA 1 – sprievodca sezónou

… ale aj šancou na víkendový pobyt v tíme BMW priamo na Grand Prix!

Vydané , zverejnil

V týchto dňoch po prvý raz vyšiel na Slovensku špeciál FORMULA 1, ktorý pred sezónou v predstihu informuje o nových pravidlách, nových monopostoch či zostavách tímov. Tiež prináša podrobné informácie o jazdcoch s historickým prehľadom ich pretekárskej kariéry. Osem bývalých pretekárov hodnotí šance piatich jazdcov na majstra sveta podľa viacerých kritérií. Okrem vysvetlenia nových pravidiel, ktoré výrazne pomiešajú karty v tomto špičkovom automobilovom športe, špeciál prináša aj prehľad o vývoji pravidiel v minulosti.

Špeciál pripravili nemeckí experti z redakcie auto motor und sport, na Slovensko sa dostáva v licenčnom a doplnenom vydaní rovnomennej sesterskej redakcie. Nový špeciál auto motor a športu FORMULA 1, sa predáva vo vybratých kioskoch.

Významným partnerom pri tvorbe špeciálu sa stal importér značky BMW, ktorá je priamym účastníkom majstrovstiev sveta automobilov F1 a vážnym kandidátom na prestížny titul. Pre čitateľov špeciálu a priaznivcov značky importér BMW venoval do súťaže dva víkendové pobyty v tíme BMW F1 priamo na Grand Prix Maďarska na Hungaroringu, kde šťastní výhercovia počas tréningov a pretekov budú v epicentre diania.

Bližšie podmienky sú uverejnené v magazíne, no už teraz prezradíme stránku, na ktorej sa treba do súťaže zaregistrovať: www.bmw.sk/f1.

Čitatelia špeciálu FORMULA 1 môžu okrem atraktívneho víkendu vyhrať 10 ďalších hodnotných cien kolekcie BMW Sauber F1 Lifestyle. Pri registrácii však treba uviesť aj špeciálny kód, ktorý je uverejnený v špeciáli.

Špeciál FORMULA 1 sa tak stane nielen sprievodcom počas sezóny, ale aj cestou k nevšedným zážitkom či výhram.

Vydané , zverejnil

Pokračujte na ďalší príspevok »